Loading Posts...

Dünyaca ünlü yıldız Selena Gomez’in Spotify’da Tarkan şarkıları dinlediği iddiası sosyal medyayı salladı.

selena gomez tarkan dinliyor yolla
selena gomez tarkan dinliyor yolla

Dünyanın en çok sevdiği özellikle genç hayranları olan ünlü yıldız Selena Gomez’in Spotify’da Tarkan’ın birbirinden özel şarkılarını dinlediği iddiası sosyal medyayı salladı.

Açtığı özel spotify ve twitter hesapları ile ilşkilendirilen hesapla ve dinlediği şarkılar ile olaylar yaratan Selena Gomez’in ünlü müzik bir müzik platformunda dinlediği şarkıları takip edip paylaşan bir hayranı ünlü şarkının bir süre gibi paylaştığı hiç ara ve sürevermeden Tarkan ve sevilen şarkıları dinlediğini ve bunları paylaştığını ortaya koydu.

selena gomez tarkan dinliyor işte spotify listesi tarkan selena gomez yolla

selena gomez tarkan dinliyor işte spotify listesi tarkan selena gomez yolla

Sosyal medyaya da her zaman gündem olan ve bir çok bölgeden dünyaca hayranları tarafından da yayılan bu haber üzerine Tarkan ve bir çok hayranları da heyecana ve galeyana kapıldı.

selena gomez tarkan dinliyor yolla

selena gomez tarkan dinliyor yolla

Açtığı bir çok  hesapla ve sürekli paylaşıp özellikle dinlediği şarkılar ile olaylar yaratan ve bu konu dahil olmak üzerehakkında çok konuşulan Selena Gomez’in internette ki bir müzik platformunda dinlediği şarkıları takip edip paylaşan bir hayranı ünlü şarkının bir süre hiç ara vermeden arka arkaya dinledi ve paylaştı Tarkan şarkıları dinlediğini ve bunları paylaştığı ortaya çıkardı.

Tarkan hayranlarının bir çok zaman bu konu hakkında süpheci yaklaşmasına rağmen zamanda selan gomez hayranlığıda ortaya bir şekilde cıkmış oldu… İikisine de başarılar dileriz. Bakalım önümüzdeki günler tarkan ve tarkan hayranları için ne gibi olaylara eşlik edecek bizde merakla bekliyoruz…

 

 

Leave a Comment