Loading Posts...

Çalışırken yapabileceğiniz 8 rahatlatıcı hareket

stress yaşam koçu ataşehir evlilik kadıköy
stress yaşam koçu ataşehir evlilik kadıköy

Çalışmasanız da yapabileceğiniz 6 rahatlatıcı hareket

Kadıköy yaşam koçu konularında gerçek bir başarı yakalayan ve ataşehir ve kadıköy gibi mecralarda evlilik danışmanlığı konusunda her türlü başarılı hizmet veren Behiye Seda Dönmez,

Çalışırken iş dünyasında kendimizi kaybediyoruz ve her gün bittiğinde neredeyse tüm gün enerjimizi de tüketmiş ve harcamış oluyoruz. Bunun gibi konularla bir şekilde eve vardığımızda kolumuzu kaldıracak halimiz olmadığı için bir çok yorgunluk göstergeleri ve neticede hiç bir şeye halimiz kalmıyor. Her türlü bir çok alışılmış gün içerisinde bir çok konuda birkaç  tane  hareketle ve konular üzerinde araştırma yapan bunun üstesinden gelmek ve konular ile ilgili çaresine bakarak enerjiyi doğru gerçekçi bir program ile yönetmek mümkün.

stress yaşam koçu ataşehir evlilik kadıköy

stress yaşam koçu ataşehir evlilik kadıköy

Güçlü bir kahvaltı edin

her güne başlarken sabahları en azından  5 dakika daha fazla uyumak ya da dinlenmek  uğruna çoğumuz her şekilde kahvaltıyı öğününü atlıyoruz. fakat kahvaltı bir günün en önemli ve besleyici öğünüdür. Bunun gibi sebepleri göz önünde bulundurmak her zaman öncelikle günlerde güzel bir ve güçlü bir kahvaltı yaparak güne başlamayı ve her türlü her zaman ilginç alışkanlık haline getirin. Gün içerisinde bir çok dogru yere yöneltmek enerjinizin ne yaparsak yapalım başarılı olmak her zaman bizim ellerimizde ne kadar değiştiğini fark edeceksiniz.

Eğlenceli bir siteye girin

yaşadığımız sürece Günve her harcadıgımız saat ile içerisinde her zaman yüksek oranda seratonin salgolanmasına stres seviyeniz artabilir. Böyle zamanlarda bir çok yöntem geliştirebiliriz… hemen ve ufak minik molalar size bir çok konuda yardımcı olacaktır demek istediğimiz bir ara verin ve kendinizi eğlenceli bir siteye atıverin. Burada izleyeceğiniz cok eğlenceli ve paylaşılabilir kısa ama komik bir video yada bir resim bile bu konudaya da duygularınızı harekete her türlü  geçirecek bir içerik bile bir çok konuda size yorgunluğunu  stresinizi azaltacak ve size yardımcı olacaktır… ve size yeniler.

Leave a Comment