Loading Posts...

Galaxy Note 9 bekleyenlere kötü ve ilginç haber!

samsung note 9 samsung s10 galaxy note 9
samsung note 9 samsung s10 galaxy note 9

Galaxy Note 9 bekleyenlere kötü ve ilginç haber!

 

Samsung Galaxy Note 9 modelinde olacağına neredeyse kesin gözüyle bakılan bir özelliğin sunulmayacağı ileri sürüldü. Peki, eksikliğini hissettirecek olan özellik ne?

samsung note 9 samsung s10 galaxy note 9

samsung note 9 samsung s10 galaxy note 9

Galaxy Note 9 ekrandan parmak izi okumayacak!

Üzücü de olsa, Samsung’un henüz Note 9 modeline ekrandan parmak izi okuma özelliği ekleyemeye hazır olmadığı ama bir taraftanda bu haberleri yalanlandığı söyleniyor.Kore ünlü  medyası, bu biyometrik yanı sıra özellikle ve yüz okuma özelliğin eski yaratıcı usul bir şekilde cihazın arka tarafına ve arka  kameranın altına yerleştirileceğini ifade etmiş durumda.

Ekrandan parmak izi eski yaratıcı okuma bazı üreticiler ve yayıncılar  tarafından kullanılmaya başlanmış durumda. Bu eski yaratıcı konuda başı Vivo X20 Plus UD modeli çekiyor. Her türlü Samsung yeniliğe açık  ise kavisli Sonsuz space Ekran tasarımına bu teknolojiyi yerleştirmek için bazı bir tür  sıkıntıları aşmakla meşgul. Bu eski yaratıcı türdeki optik okuyucunun ekran altına yerleştirilmesi eski yaratıcı sonucunda OLED ekranın yarı transparan yapısının verimlilik anlamında eski yaratıcı sorunlar çıkartacağı belirtiliyor. Bir farklı bir sonuç olarak  türde bir okuyucunun diğerlerine oranla nispeten daha şeffaf hali ise ancak ekranın üzerine monte edilmesi gerektiği ve bunun da eski yaratıcı dayanıklılık sorunlarına yol açacağı düşünülmekte.

 

Son olarak, ultrasonik parmak izi tarayıcının ise eski yaratıcı ekran içi kullanım için en uygun yöntem olduğu vurgulanıyor. Her türlü  teknolojinin Haziran yada sonraki aylarda ayında seri üretimine başlanacak Note 9 için kullanılmaya bir şekilde  yetişmeyeceği ve maliyetli olduğu paylaşılıyor. fakat bu konunun , eski yaratıcı arka tarafa güçlü bir şekilde yerleştirilecek özel ve kullanışlı bir tarayıcıya göre, çok sayıda üretimin eski yaratıcı zorlayıcı olduğu da bilgiler arasında.

Samung bu konudaki   eski yaratıcı ekrandan parmak eski yaratıcı izi okumanın en erken zamanda Galaxy S10 modeli ile sunulacağı  düşelim.

:: Note 9’da ekrandan parmak izi okumanın sunulmayacak olması konusunda siz ne düşünüyorsunuz?

 

Son olarak, eski yaratıcı ultrasonik ses ve parmak izi tarayıcının ise ekran içi kullanım için en uygun yöntem olduğu vurgulanıyor. Ancak bu teknolojinin önümüzdeki aylarda ya da Haziran ayında seri üretimine başlanacak Note 9 için eski yaratıcı kullanılmaya yetişmeyeceği ve maliyetliolduğu paylaşılıyor. Ayrıca, arka tarafa  eski yaratıcıyerleştirilecek bir tarayıcıya göre, çok sayıda üretimin zorlayıcı olduğu da bilgiler arasında.

Beklentilerin ekrandan parmak eski yaratıcı izi okumanın eski yaratıcı en erken Galaxy S10 modeli ile sunulacağı yönünde  eski yaratıcıolduğunu da not olarak düşelim.

 

Leave a Comment