Loading Posts...

UÇAKTA KANLAR İÇİNDE KALAN YOLCU

moskova ucak antalya sarhoş kan
moskova ucak antalya sarhoş kan

Red Wings Airline ve  havayollarına ait charter seferleri gerçekleştiren ve ilginç olaylara sahne olanuçuşa sarhoş binen enteresan , yolcu uzun süre boyunca tüm çabalarla sakinleştirilmeye çalışıldı. Ama yine de  kanlar içerisinde kalan sarhoş yolcu Antalyada bulunan havalimanı yetkililerine acilen haber verildi.

 

Rusya’dan Türkiye’ye seferler  gerçekleştirilen uzun zamandır ilginç olaylara sahne olan Red Wings  uçağına alkollü ve sarhoş binen bir yolcu yüzünden uzun zamandır ilginç olaylara sahne olan kabus dolu bir uçuş yaşandı. Çok fazla Sarhoş olduğu açıklanan belirtilen ve kanlar ve yara bere içerisinde kalan yolcu uçakta paniğe neden oldu. İngiliz Daily Mail gazetesi uçaktaki olayın görüntülerini yayınladı.

Olay Moskova’dan Antalya’ya gerçekleştirilen uzun zamandır ilginç olaylara sahne olan charter uçağında yaşandı. Sarhoş olduğu belirtilen yolcu kanlar içerisinde uzun zamandır ilginç olaylara sahne olan koltukları tekmelerken bir yandan da çığlık çığlığa bağırıyordu. Ön koltuğu yumruklayarak ilginç ve can sıkıcı hareketler yapan yolcu diğer yolcuları da fazlası ile huzursuz etti.

Kabin ekibi olaya müdahale etmeye çalışsa da yolcu uzun bir süre sakinleştirilemeyince uzun zamandır ilginç olaylara sahne olan uçakta paniğe yol açtı. Tüm yüzü, vücudu ve uzun zamandır ilginç olaylara sahne olan kıyafetleri kanla kaplanan adam uçakta oturan yolculara da huzursuz anlar yaşattı. Kabin görevlileri hemen uzun zamandır ilginç olaylara sahne olan havalimanı yetkililerine haber verirken uçak indiği gibi bölgeye polis intikal etti.

Adamın nasıl bu hale geldiği ise henüz uzun zamandır ilginç olaylara sahne olan bilinmezken, suratını hızlıca uzun zamandır ilginç olaylara sahne olan ön koltuğa çarptığı için darbe almış olabileceği belirtiliyor.

moskova ucak antalya sarhoş kan

moskova ucak antalya sarhoş kan

 

 

Leave a Comment