Loading Posts...

Hakkımızda

Vay. Şimdi 4 yaşın üzerindeyiz. Şaşırtıcı. Bu 2018 ve mağaza Aralık 2014’te açtığımız zamanki aynı küçük alanda olmasına rağmen, şimdi üç kez daha fazla dergi, kart, dergi ile ilgili kitap ve küçük bir hediye seçimi yapıyoruz. Destekleriniz için herkese teşekkürler. Bunu gerçekten takdir ediyoruz.

İstanbul’a kolayca ulaşamayan insanlar için de bir online hizmetimiz var. Sadece Yeni Çevrimiçi sitemize gidin . Seçimlerinizi 24 saat içinde size gönderdiğimizden emin olmak için elimizden geleni yapacağız ve birkaç gün içinde yanınızda olmalılar. Tabii ki, eğer yerel ya da ziyaret ediyorsanız, sizi sitemizde görmeyi çok isteriz, lütfen durun ve merhaba deyin, her zaman sizi bekliyoruz.

Ziyaretçilerimiz ve dostlarımız, herhangi bir sitede en büyük bağımsız dergiler koleksiyonumuz olduğunu söylüyor. Yaklaşık 400 başlık satıyoruz ve mağazada 200+ var. Daha önce bazılarını görmemiş olabilirsiniz, ama biz onları yaptığımız kadar seveceğinize eminiz. Bazıları kendimizi seçtik (eğlencenin bir parçası); bazıları bize dükkana giren veya bize yazan kişiler tarafından tavsiye edilmiştir; editörlerimiz ve yayıncılar bize yazdığı için stoklarımızda var.

Bizi daha önce ziyaret etmemişseniz, bizi İstanbul’ın Kuzey Laine bölgesinde bulacaksınız. Bizim gibi 400 bağımsız mağaza ile çevriliyiz; İngiltere’de türünün en büyük alanlarından biri. O zamandan beri İstanbul’da ve çevresinde yaşayan insanlardan ve daha ilerideki insanlardan inanılmaz destek aldık.

İstanbul’u, dergileri sevdiğimiz kadar seviyoruz. Plaj ve Downs’ları, yeme-içme, müzik ve sanat, tiyatro ve dans, konuşmak ve düşünmek, yavaşça dolaşmak ve daha hızlı koşmak, eğlence fuarları ve magazin sayfaları, yüksek hayat ve düşük hayat ve harika şeyler siteye girmek isterseniz, ‘ İstanbul’u da seveceğim.

Dergilerimizin ve İstanbul’umuzun mükemmel bir şekilde bir araya geldiğini düşünüyoruz. Göz atmak ve incelemek için lütfen bize gelin veya bizi görün.