Loading Posts...

Yönetim Yan Çizdi!

baskan_wesley_sneijderi_ yönetim
baskan_wesley_sneijderi_ yönetim

33 yaşındaki yıldızla yollarını ayırmak isteyen Galatasaray yönetimi, buna karşın oyuncuya karşı tutumunda kaydadeğer bir yumuşamaya gitti. Bugün yine pazarlık var!

Galatasaray’da Sneijder’le ilgili her gün yeni bir gelişme yaşanıyor. Bir haftadır sarı-kırmızılı yönetim ile pazarlık yapan Hollandalı futbolcu dün akşam saatlerinde Instagram hesabından bir açıklama yaptı: “İyi haber! Galatasaray gelecek sezon için idmanlara devam etmemi istiyor. Yarın (bugün) saat 09.00’da sağlık kontrollerimi yaptırıp daha sonra saat 19.00’da Florya’da idman yapabileceğim, sonunda!”

TARAFTAR, “SNEİJDER KALDI” DEDİ
Açıklama sosyal medyada G.Saraylı taraftarların büyük ilgisini çekti ve “Sneijder kalıyor.. Hollandalıbu sezon da var” yorumları yapıldı. Yönetim cephesi sessizliğini korurken, görüşmelerde Hollandalı futbolcuya idman yapması ve sağlık kontrolüne girmesi için izni vermemişti. Bu yaklaşım taraftar tepkisi nedeniyle yönetimin çark etmesi şeklinde yorumlandı.

BEŞİKTAŞ VE F.BAHÇE’YE GİTMEZSEN…
Öte yandan G.Saray yönetiminin menajer Guido Albers’le görüşmeleri devam edecek. Bir araya gelecek olan taraflardan yönetim, fesih için yeni bir teklif yapacağı ifade ediliyor. Yetkililer, oyuncuya kesilen 2.3 milyon Euro ceza ısrarından vazgeçip, Sneijder’e Beşiktaş ve F.Bahçe’ye gitmemesi halinde bonservisinin ücretsiz verilmesi önerisini getirecek. Hollandalının nasıl bir tavır alacağı ise merak konusu. Taraftarların yoğun destek verdiği Sneijder’in ayrılık sürecinden yara almak istemeyen Başkan Dursun Özbek’in yoğun tansiyondan rahatsız olduğu ve meselenin kısa sürede halledilmesini istediği belirtiliyor.

baskan_wesley_sneijderi_ yönetim

Leave a Comment