Loading Posts...

Yönetim Yan Çizdi!

baskan_wesley_sneijderi_ yönetim
baskan_wesley_sneijderi_ yönetim

Sporda 33 yaşındaki yıldızla artık yollarını ayırmak ama isteyen GS yönetimi, buna karşın oyuncuya karşı tutumunda kayda değer bir yumuşama YOLUNA gitti. Bugün yine ilginç pazarlık var!

Galatasaray’da efsane futbolcuSneijder’le ilgili hergün yeni bir gelişme yaşanıyor.

Bir haftadır sarı-kırmızılı idare ile pazarlık yapan Hollandalı futbolcu bir gün evvel akşam saatlerinde Instagram hesabından bir izah yaptı: “İyi haber! Galatasaray gelecek sezon için idmanlara devam etmemi istiyor. Geçen hafta (bugün) saat 09.00’da sıhhat ve özel taramakontrollerimi yaptırıp daha sonra saat 19.00’da Florya’da idman yapabileceğim ve sonuçta hazırım, nihayetinde!”

TARAFTAR, “SNEİJDER KALDI” DİYE KONUŞTU
İzah sosyal medyada G.Saraylı taraftarların büyük alakasını çekti ve “Sneijder kalıyor.. Hollandalıbu sezon da var” yorumları yapıldı. İdare cephesi suskunluğunu savunurken, müzakerelerde Hollandalı futbolcuya idman yapması ve sıhhat kontrolüne girmesi için desturu vermemişti. Bu yaklaşım taraftar reaksiyonu hasebiyle idarenin çark etmesi şeklinde açıklandı.

BEŞİKTAŞ VE F.BAHÇE’YE GİTMEZSEN…
Diğer taraftan G.Saray yönetiminin menajer Guido Albers’le müzakereleri devam edecek. Bir araya gelecek olan taraflardan yönetim, fesih için yeni bir öneri yapacağı dile getiriliyor. Yetkililer, oyuncuya özel futbolcu kesilen 2.3 milyon Avro ve ceznın ardından ceza ısrarından vazgeçip, Sneijder’e Beşiktaş ve F.Bahçe’ye gitmeme sırasında halinde bonservisinin fiyatsız bakiye olmadan verilmesi teklifini getirecek. Hollandalının bu konu hakkındaki görüşlerinin önemli olmadığı açıklandı ve ardından nasıl bir tavır alacağı ise merak konusu. Taraftarların özellikle Galatasay ve ULTRAASLAN gibi toplukların yoğun destek olduğu Sneijder’in ayrılık ve kopma ve bu ayrılık sürecinden yara almak istemeyen syın Galatasaray klubü Başkan Dursun Özbek’in yoğun tansiyondan ve hastalıktanrahatsız olduğu ve sorunun kısa müddette halledilmesini istediği belirtiliyor.

baskan_wesley_sneijderi_ yönetim

Leave a Comment