Loading Posts...

Ataşehir Oto Ekspertiz Firmaları

ataşehir oto ekspertiz firmaları kayışdağı oto ekspertiz
ataşehir oto ekspertiz firmaları kayışdağı oto ekspertiz

Ataşehir Oto Ekspertiz Firmaları
Oto ekspertiz 2. El otomobil alımında çok önemli bir faktördür. Ataşehir ve kayışdağı oto ekspertiz firmaları arasında yer alan Myotoekspertiz http://www.myotoekspertizm.com adresinden detaylı bilgi alabileceğiniz gibi, ataşehir bölgesinin en güvenilir ve büyük oto ekspertiz firmasıdır.
Kayışdağı oto ekspertiz firmaları dyno testi, kaporta boya testi, araç ekspertiz konularında sertifikalı ekibi ile hizmet vermektedirler.
Aracınıza Check up Yaptırma Zamanı
My oto ekspertizm Ataşehir ilçesinde hizmete başlamıştır. Ataşehir Oto Ekspertiz  ve araç muayene Firmaları Ataşehir oto ekspertiz konusunda sayesinde, araç satışı satın alırken, kimsenin göremediği arıza ve sorunları ayrıntılı bir şekilde tespit eder ve rapor olarak size sunar.

Aracınıza Check up Yaptırma Zamanı
My oto ekspertizm Ataşehir ilçesinde hizmete başlamıştır. Ataşehir oto ekspertizsayesinde, araç satın alırken, kimsenin göremediği arıza ve sorunları ayrıntılı bir şekilde tespit eder ve rapor olarak size sunar.

Ataşehir My Oto Ekspertizm sormluluk olarak Araç Ekspertiz Merkezi olarak;
– Her marka ve modele uygun servis teknik ekip ve ekipmanları ile hizmet veriyoruz.
– senelerce eğitimli Uzman Kadromuz ile hergün yenileniyor ve son teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz.
– Aracını satanın  Alıcıya verdiği ve söylediği her türlü güveni test ederek, sonuçları raporluyoruz.
– 2. el Rapor ve ilişkilerimizde özel kontroller vererek, müşterilerimizi net bilgilendiriyoruz etmiyoruz.
– Araçların kendine özel teknik ekibinin  yapmaktan göz ardı edindiği ekspertizi, meslek edinerek yapıyoruz.
– Ataşehir ‘in ortasında yapılan hizmetimizde, hiçbir şekilde tekrarlayan çalışma ve ekipman kullanmıyoruz.
– Sıfır ve ikinci elarabaları, en ince ayrıntısıyla inceleyerek  ve fark edilmemiş bütün hasarları, arızaları ve sorunları müşterimize sunuyoruz. Ataşehir oto ekspertiz firmaları arasında bir numara. Ataşehir oto ekspertiz firmaları nelerdir?

Vizyonumuz KAYIŞDAĞI OTO EKSPERTİZ
Yaptığımız çalışmalar ile Ataşehir ve çevre ilçelerine ulaşımı olan, tüm müşterilerimizin araçlarındaki fark etmedikleri arızaları bulmak ve çözüme kavuşturmaktır. Bu şekilde memnuniyete ulaşacağımızı düşünür, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkararak daima kendimizi geliştiririz.KAYIŞDAĞI OTOEKSPERTİZ konusunda lider durumda.
Myotoekspertiz http://www.myotoekspertizm.com profesyonel ekini ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Adresi ise ; İnönü Mah. Kayışdağı Cad. Kurtoğlu Bey Sok. No:1
(Darülacaze Karşısı) Ataşehir – İstanbul
Myotoekspertizm Telefon : 0216 573 0060 – 0532 059 5160 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

Ataşehir Oto Ekspertiz konusunda ve çeşitli konularda kendisine ve profesyonel ve özel olarak eğitimli personelden oluşan firmamız; müşterilerimize her daim daha doğru, gerçek, hatasız, güncel ve en yeni teknolojik bilgileri doğruluk ilkesi kapsamında vermeyi kendisine amaç edinmiştir. Myoto ekspertiz Bu kapsamda sizlere tarafsız bir şekilde yaklaşım gösterebilmek için hiç bir otomotiv satışı yapan firma ile ve birliktelik anlaşma yapmama kararı alarak, müşterilerimizin güven duygusu içinde aldıkları her türlü 4×2 ve 4×4 otomobilaraçları test etmeleri sağlanmaktadır.
Kayışdağı oto ekspertiz bayisinde uzman personelimiz; gelişen otomotiv sektörü ile Ataşehir Oto Ekspertiz konularında gerek bir çok ülke ve şehirde, yurt içi gerek gerekirse yurt dışı eğitim ve seminerlere ve profesyonel kadro iletişim eğitimlerine katılarak  sonuç olarak teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek etmeleri ve sürekli ilerleyen otomotiv sektöründen uzak kalmamaları planlanmaktadır. Myotoekspertizm olarak, bizim ne kadar tercih edildiğimizi ve işimize gösterdiğimiz önemin başarılı bir şekilde araç muayene ve ekspertiz bir göstergesi olduğunu ortaya çıkarmaktadır.

Oto Ekspertiz Raporu Nasıl Oluşturulur?
Oto ekspertiz raporu, aracın anlık durumu kontrol edilerek düzenlenir. Araç üzerinde geçmişte yapılan kaporta, mekanik, elektronik, yazılımsal değişimler ve ecu (beyin) kontrol cihazını yanıltacak düzenlemelerin oluşması durumunda Garanti verilmez. Bu sorun için ekspertiz hizmetini veren kurum sorumlu tutulamaz.
Raporda bir not bırakılır ve içerisine öneri ve hasarlı olan bölümler yazılır. Rapor başlangıcına Araç Alıcı, Araç Satıcı ve Aracı inceleyen Teknisyenin Adı- Soyadı bulunur. Ve hizmeti veren kurumun imzalı kaşesi yer almaktadır.

Yağ Kaçakları Genel Kontrolü
Hidrolük Direksiyon Kontrolü
Ö Şase Bağlantıları Kontrolü
Test Sürüşü

*Bu bölüm araç satıcısının izni ile yapılmaktadır.

Hız, Devir Saati ve Hareket Kontrolü
Yol Bilgisayarı Kontrolü
Vites Geçiş Aralıkları Kontrolü
Fren Sistemi (ABS ve SBS Fren) Kontrolü
Direksiyon Boşluğu Kontrolü
Debriyaj Kavrama Kontrolü
Araç Geçiş Gücü Kontrolü

Aracınıza Check up Yaptırma Zamanı
My oto ekspertizm Ataşehir ilçesinde hizmete başlamıştır. Ataşehir oto ekspertiz , her türlü otomobil satın alırken, kimsenin önemsemediği ve ya göremediği arıza ve problemleri detayları ile bir bir tespit eder ve rapor olarak size sunar.

Aracınıza Check up Yaptırma Zamanı / MYotoekspertizm
My oto ekspertizm Ataşehir ilçesinde hizmete başlamıştır. Ataşehir oto ekspertiz problemleri ve çözümleri, araç satın alırken, kimsenin göremediği arıza ve sorunları ayrıntılı bir şekilde tespit eder ve rapor olarak size sunar.

Ataşehir My Oto Ekspertizm Bağımsız Araç Ekspertiz Merkezi olarak;
– Bütün marka ve modele uygun teknik ekip ve ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz. Myotoekspertiz
– Yıllara meydan okuyan Uzman Kadromuz ile sürekli yenileniyor ve teknolojik gelişmeleri takip ediyoruz.
– Satıcının Alıcıya verdiği ve vereceği güveni test ederek, sonuçları raporluyoruz.
– Rapor ve karşılıklı ilişkilerimizde Garanti vererek, müşterilerimizi mağdur etmiyoruz.
– Araçların kendi marka teknik ekibinin bile yapmaktan çekindiği ekspertizi, severek ve meslek edinerek yapıyoruz.
– Ataşehir ‘in ortasında yapılan hizmetimizde, hiçbir şekilde taklit çalışma ve ekipman kullanmıyoruz.
– Sıfır ve 2.El arabaları, en ince ayrıntısıyla inceleyerek, fire vermeden, görülmemiş veya fark edilmemiş bütün hasarları, arızaları ve sorunları müşterimize sunuyoruz.Ataşehir oto ekspertiz firmaları arasında bir numara. Ataşehir otoekspertiz firmaları nelerdir?

Vizyonumuz KAYIŞDAĞI OTO EKSPERTİZ
Yaptığımız çalışmalar ile Ataşehir ve çevre ilçelerine ulaşımı olan, tüm müşterilerimizin araçlarındaki fark etmedikleri arızaları bulmak ve çözüme kavuşturmaktır. Bu şekilde memnuniyete ulaşacağımızı düşünür, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkararak daima kendimizi geliştiririz.KAYIŞDAĞI OTOEKSPERTİZ konusunda lider durumda.

Leave a Comment