Loading Posts...

Ataşehir Oto Ekspertiz Firmaları

ataşehir oto ekspertiz firmaları kayışdağı oto ekspertiz
ataşehir oto ekspertiz firmaları kayışdağı oto ekspertiz

Ataşehir Oto Ekspertiz Firmaları
Oto ekspertiz 2. El otomobil alımında çok önemli bir faktördür. Ataşehir ve ekspertiz firmaları durumu kontrol  arasında yer alan My durumu kontrol  otoekspertiz resinden detaylı bilgi alabileceğiniz gibi,  bölgesinin en güvenilir ve büyük oto ekspertiz firmasıdır.
Kayışdağı oto ekspertiz firmaları dyno testi, kaporta boya testi,  konularında sertifikalı ekibi ile hizmet vermektedirler.
Aracınıza Check up Yaptırma Zamanı
My oto ekspertizm Ataşehir ilçesinde hizmete başlamıştır.

Aracınıza Check up Yaptırma Zamanı
My oto ekspertizm Ataşehir ilçesinde hizmete başlamıştır. Ataşehir oto ekspertiz ve sorunları ayrıntılı bir şekilde tespit eder ve rapor olarak size sunar.

 

Vizyonumuz KAYIŞDAĞI OTO EKSPERTİZ
Yaptığımız çalışmalar ile  ve çevre ilçelerine ulaşımı olan, tüm müşterilerimizin araçlarındaki fark etmedikleri arızaları bulmak ve  Adresi ise ; İnönü Mah. Kayışdağı Cad. Kurtoğlu Bey Sok. No:1
(Darülacaze Karşısı) Ataşehir – İstanbul
Myotoekspertizm Telefon : 0 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

kadro iletişim eğitimlerine katılarak  sonuç olarak teknolojik gelişmeleri yakından izleyerek etmeleri ve sürekli ilerleyen otomotiv sektöründen uzak kalmamaları planlanmaktadır. My oto ekspertizm olarak, bizim ne kadar tercih edildiğimizi ve işimize gösterdiğimiz önemin başarılı bir şekilde araç muayene ve ekspertiz bir göstergesi olduğunu ortaya çıkarmaktadır.

Oto Ekspertiz Raporu Nasıl Oluşturulur?
Oto ekspertiz aracın anlık durumu kontrol  düzenlenir. Araç durumu kontrol üzerinde geçmişte yapılan kaporta, elektronik, yazılımsal durumu kontrol  değişimler ve ecu (beyin) kontrol cihazını yanıltacak oluşması durumunda Garanti verilmez.
Raporda bir not bırakılır ve içerisine öneri ve hasarlı olan bölümler yazılır. Rapor başlangıcına Araç Alıcı, Araç Satıcı ve Aracı inceleyen Teknisyenin Adı- Soyadı bulunur. Ve hizmeti veren kurumun imzalı kaşesi yer almaktadır.

Yağ Kaçakları Genel Kontrolü

Test

*Bu bölüm araç satıcısının izni ile yapılmaktadır.

Hız, Devir Saati ve Hareket Kontrolü
Yol Bilgisayarı Kontrolü

Araç Geçiş Gücü Kontrolü

Aracınıza Check up Yaptırma Zamanı
My oto ekspertizm Ataşehir ilçesinde hizmete başlamıştır.  kimsenin önemsemediği ve ya göremediği arıza ve problemleri detayları ile bir bir tespit eder ve rapor olarak size sunar.

Aracınıza Check up Yaptırma Zamanı / MYotoekspertizm
My oto ekspertizm Ataşehir ilçesinde hizmete başlamıştır. Ataşehir oto ekspertiz problemleri ve çözümleri, araç satın alırken, kimsenin göremediği arıza ve sorunları ayrıntılı bir şekilde tespit eder ve rapor olarak size sunar.

Ataşehir My Oto uygun teknik ekip ve ekipmanlarımızla hizmet veriyoruz.
– Sıfır ve 2.El arabaları, en ince ayrıntısıyla inceleyerek, fire vermeden,

Vizyonumuz KAYIŞDAĞI OTO EKSPERTİZ
Yaptığımız çalışmalar ile Ataşehir ve etmedikleri arızaları bulmak ve çözüme kavuşturmaktır. Bu şekilde düşünür, hizmet kalitesini en üst düzeye çıkararak daima kendimizi geliştiririz. KAYIŞDAĞI OTO EKSPERTİZ konusunda lider durumda.

Leave a Comment